Firma Alpinistyczna Warszawa

Prace alpinistyczne na najwyższym poziomie – Warszawa i okolice

Firma Alpinistyczna Saheight to doświadczony wykonawca prac wysokościowych. Działamy w branży od 2008 roku. Na naszym koncie znajduje się długa lista realizacji wykonanych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Pracownicy Saheight regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach. Podczas realizacji zleceń korzystamy z najlepszego sprzętu do asekuracji. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych pracowników oraz osób postronnych.

Nasza oferta obejmuje prace wysokościowe wykonywane na silosach, masztach, konstrukcjach stalowych, magazynach, zbiornikach, halach i budynkach przemysłowych. Proponujemy profesjonalne czyszczenie obiektów z użyciem najlepszych środków. W naszej ofercie znajduje się także malowanie konstrukcji stalowych oraz zabezpieczenie antykorozyjne. Przed rozpoczęciem prac przygotowujemy powierzchnię, usuwając z niej ogniska korozji. Technikę aplikacji farby dostosowujemy do specyfiki danej konstrukcji. Dla klientów z Warszawy i okolic realizujemy zlecenia na montaż reklam oraz iluminacji świątecznych. Ponadto organizujemy szkolenia alpinistyczne i budowlane dla firm. Wykonujemy także okresowe przeglądy sprzętu alpinistycznego.

Szukasz sprawdzonej firmy oferującej usługi alpinistyczne na terenie Warszawy i okolic? Zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej realizacji zadania? Zapoznaj się z naszym portfolio i skontaktuj w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI