STAŁE SYSTEMY ASEKURACJI

Systemy asekuracji dachowej – serwis i konserwacja sprzętu.

Dużym atutem naszej firmy są wysokie kwalifikacje pracowników oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji dotychczasowych zleceń. Jesteśmy świadomi, że od jakości i dokładności przeglądu zależy nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy na wysokości.

Serwisujemy różne systemy asekuracji dachowej. Przeglądy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Stosujemy wyłącznie atestowane środki oraz części zamienne. Serwis wykonany przez autoryzowaną firmę pozwala zachować fabryczne parametry sprzętu do pracy na wysokości. Regularne przeglądy zwiększają bezpieczeństwo i mają bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji systemu asekuracji dachowej. Kontrola sprzętu do pracy na wysokości pozwala nam stwierdzić jego zgodność z obowiązującymi normami i przepisami.

Sprawne i bezpieczne systemy asekuracji dachowej mają wpływ na budowanie wizerunku firmy, jako profesjonalisty w danej dziedzinie. Regularny serwis wykonany przez naszą firmę gwarantuje optymalne przygotowanie Państwa sprzętu do realizacji kolejnych zleceń.

Montujemy, ale także wykonujemy przeglądy okresowe stałych systemów asekuracyjnych:

  • pionowych m.in. StopCable Tractel – linkowy, Faba Tractel – szynowy, Igena – linkowy, Kratos Safety KS 7000 – linkowy
  • poziomych: Travrail Tractel – szynowy, Travsafe Tractel – linkowy, SFS Soter – linkowy, Kratos Safety KS 4000 – linkowy, Igena – linkowy.

oraz pojedynczych punktów asekuracyjnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI