Firma Alpinistyczna Poznań

Doświadczona firma alpinistyczna – Poznań i okolice

Szukasz specjalistycznej firmy, która oferuje usługi alpinistyczne? Saheight działa na rynku od 2008 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie Poznania i okolic. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach doskonalących umiejętności. Nie boimy się angażować w ambitne projekty. Dysponujemy rozwiniętym zapleczem sprzętowym. Prace alpinistyczne wykonujemy przy użyciu najlepszych systemów asekuracji. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo oraz sprawna realizacja powierzonego zadania.

Dla klientów z Poznania i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą prace wysokościowe. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Oferujemy czyszczenie obiektów oraz malowanie konstrukcji stalowych. Wykonujemy również zabezpieczenia antykorozyjne. Korzystamy z najlepszych preparatów znanych i cenionych dostawców. Przed malowaniem lub zabezpieczaniem danej konstrukcji dokładnie oczyszczamy jej powierzchnię i usuwamy ogniska korozji. Wykonujemy prace wysokościowe na masztach, silosach, magazynach, słupach wysokiego napięcia, stalowych wieżach, zbiornikach oraz budynkach przemysłowych. Naszym priorytetem jest sprawna i rzetelna realizacja zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem.

Oferujemy także montaż reklam oraz iluminacji świątecznych. Ponadto prowadzimy szkolenia budowlane i alpinistyczne. Doradzamy w kwestii wyboru sprzętu alpinistycznego i wykonujemy jego okresowe przeglądy.

Chcesz zlecić prace wysokościowe profesjonalistom? Sprawdź nasze realizacje na terenie Poznania i okolic. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI