Firma Alpinistyczna Lublin

Doświadczona firma alpinistyczna obsługująca Lublin i okolice

Firma alpinistyczna Saheight działa na rynku od 2008 roku. Jedną z obsługiwanych przez nas lokalizacji jest Lublin. Realizujemy zlecenia na prace wysokościowe również na terenie okolicznych miejscowości. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny. Mamy doświadczony zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i najlepszego sprzętu do asekuracji. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo oraz terminowa realizacja zlecenia.

Firmom działającym na terenie Lublina i okolic oferujemy malowanie konstrukcji stalowych, zabezpieczenie antykorozyjne i czyszczenie obiektów. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy preparaty znanych i cenionych producentów. Technikę aplikacji farby dobieramy pod kątem konkretnej konstrukcji. Przed rozpoczęciem malowania usuwamy z powierzchni zabrudzenia i ogniska korozji. Prace alpinistyczne wykonujemy na silosach, halach, magazynach, masztach radiowych i telewizyjnych, wieżach, słupach wysokiego napięcia i budynkach przemysłowych. Oferujemy także montaż reklam oraz iluminacji świątecznych. Dla firm z Lublina i okolic organizujemy kompleksowe szkolenia budowlane i alpinistyczne. Ich zakres możemy dostosować do specyfiki danego zakładu oraz indywidualnych oczekiwań. Nasi specjaliści mają uprawnienia do przeprowadzania okresowych przeglądów sprzętu alpinistycznego.

Chcesz zlecić prace wysokościowe profesjonalnej firmie z doświadczeniem? Oferujemy usługi alpinistyczne na najwyższym poziomie. Zadbamy o sprawną i rzetelną realizację powierzonego zadania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI