ODKURZACZ ATEX 

Wynajem oraz prace odkurzaczem ATEX

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia dostosowane do najtrudniejszych warunków pracy. W przeciwieństwie do odkurzaczy profesjonalnych, odkurzacze przemysłowe są dostosowane do pracy ciągłej.

Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że odkurzacz przemysłowy dopasowywany jest do odpowiedniego rodzaju przemysłu.

Rozszerzając działania naszej firmy oferujmy wynajem profesjonalnego odkurzacza przemysłowego Delfin DG1 Z22.

Odkurzacz DG 1 Z22 to urządzenie przeznaczone do pracy w strefie zagrożenia wybuchem (EX II 3GD c T3 X IP55 ) , zasilany trzyfazowym silnikiem indukcyjnym (Ex) zespolonym z turbiną bocznokanałową. Specjalne ograniczniki zmniejszają hałas do wartości w granicach bezpieczeństwa pracy. Powietrze robocze jest odprowadzane w taki sposób by nie stwarzać problemu dla operatora i nie wzbudzać kurzu w sąsiedztwie odkurzacza.

Odkurzacz wykonany jest zgodnie z dyrektywą ATEX i w zależności od wykonania przeznaczony do pracy w strefie Z22. Umieszczony wewnątrz komory filtracyjnej antystatyczny filtr poliestrowy (o powierzchni 30.000 cm2) posiada wysoką sprawność filtracji (3 mikrony). Odkurzacz jest świetnie przygotowany do pracy z zanieczyszczeniami pyłowymi ale zbieranie zanieczyszczeń płynnych nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Standardowo malowany proszkowo farbą antystatyczną.

Świadectwa i certyfikaty:

• TÜV / ATEX (Strefa 22)
• Przygotowanie odkurzacza do pracy w strefie zagrożenia wybuchem jest poświadczona przez producenta odpowiednią deklaracją ATEX; odkurzacz jest przystosowany do pracy w strefie 22 (wybuchowy pył/proch).

ZADZWOŃ DO NAS

605 588 519

 Dodatkowy numer kontaktowy
696 437 007

NAPISZ DO NAS

biuro@sah.expert