Firma Alpinistyczna Wrocław

Usługi alpinistyczne na terenie Wrocławia i okolic

Firma Saheight oferuje profesjonalne usługi alpinistyczne na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. W branży działamy od 2008 roku. Na koncie mamy długą listę realizacji obejmujących prace wysokościowe. Nasze największe atuty to wiedza, doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Tworzymy zgrany zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Wszyscy pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach doskonalących umiejętności. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i wysoka jakość usług. Podczas pracy korzystamy z najlepszych systemów asekuracji.

Naszym klientom oferujemy prace alpinistyczne obejmujące czyszczenie obiektów, zabezpieczenie antykorozyjne i malowanie konstrukcji stalowych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualnych. Technikę malowania dostosowujemy do specyfiki danej konstrukcji. Przed aplikacją farby dokładnie oczyszczamy powierzchnię i usuwamy ogniska korozji. Nie boimy się podejmować najtrudniejszych wyzwań. Działamy wedle ściśle określonego harmonogramu. Stosujemy sprawdzone środki zabezpieczające o wysokiej skuteczności. Prace wysokościowe są tylko jednym z kilku elementów naszej oferty. Organizujemy także szkolenia budowlane i alpinistyczne. Możemy dopasować ich zakres do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenia przeprowadzamy na terenie Wrocławia i okolic. Mamy również uprawnienia do wykonywania okresowych przeglądów sprzętu używanego podczas prac wysokościowych.

Potrzebna Ci sprawdzona i kompetentna firma alpinistyczna? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szczegółowy harmonogram prac.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI