MONTAŻ

REKLAM

Doświadczenie w montażu reklam na wysokości

Posiadamy długoletnie doświadczenie w obsłudze agencji reklamowych przy realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą reklamą zewnętrzną.

Nasza wiedza i umiejętności pozwalają na realizowanie kompleksowych projektów reklamowych niejednokrotnie w kilku lokalizacjach na raz i przy ograniczonym czasie realizacji.

Nasi ludzie posiadają niezbędne kwalifikacje tj. uprawnienia elektryczne SEP, uprawnienia do obsługi podnośników wszystkich typów, uprawnienia spawalnicze, uprawnienia alpinistyczne.

Cała ta wiedza daje gwarancję że wykonamy każde zlecenie niezależnie od miejsca montażu lub serwisu reklamy.

Profesjonalny montaż reklam wielkoformatowych

Montaż reklam wielkoformatowych wymaga niezwykłej precyzji i zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa. Podczas realizacji każdego zlecenia chronimy powierzone materiały przed uszkodzeniem. Jednocześnie dbamy o to, aby efekt naszej pracy spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma nienaganny wygląd reklamy. W przypadku dużego formatu dbałość o najdrobniejsze szczegóły jest prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowe realizacje potwierdzają, że jesteśmy w stanie mu sprostać.

 

Specjaliści od montażu reklam

Zaprojektowanie ciekawej reklamy, a potem jej staranne wykonanie – to tylko część procesu, którą wieńczy profesjonalnie przeprowadzony montaż. W SAH znamy się na tym, jak nikt inny, a potwierdzeniem zdobywanych przez lata umiejętności są liczne projekty zrealizowane na rzecz klientów z różnych branż i wystawione przez nich referencje. Znajdziesz je na naszej stronie!

Możemy pochwalić się wieloma udanymi zleceniami, w tym montażem reklam na wysokości. Mamy do tego wykwalifikowanych pracowników i profesjonalny sprzęt. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego przestrzegamy zasad i zawsze pamiętamy o asekuracji.

Szukasz zaufanej ekipy montażowej? Skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę oraz możliwości. Gwarantujemy sprawny przebieg każdej realizacji oraz terminowe jej zakończenie. Montujemy banery reklamowe oraz inne nośniki także w trudno dostępnych miejscach – na wieżowcach, ogrodzeniach, wiaduktach. Zapraszamy do współpracy z firmą alpinistyczną Saheight!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI