ANTYKOROZJA

Prace Antykorozyjne na Wysokości

Obecnie oraz od wielu lat wykonujemy prace antykorozyjne. Zarówno w dużych obiektach przemysłowych takich jak huty, elektrociepłownie, rafinerie jak i na mniejszych konstrukcjach masztach antenowych, wieżach telekomujniacyjnych, silosach, kominach stalowych.

W zakresie prac antykorozyjnych wykonujemy przygotowanie powierzchni do malowania, uzupełnienie ubytków w powłoce malarskiej, malowanie agregatami hydrodynamicznymi lub metodą tradycyjną.

Doradzamy i dobieramy zestawy malarskie adekwadnie do powierzchni renomowanych producentów na rynku np: Hempel, Sika, Radomkor, Polifarb Łódź.

Specjalistyczne prace wysokościowe

Wszystkie prace antykorozyjne realizujemy zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki dużemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom jesteśmy w stanie połączyć krótki czas realizacji zlecenia z wysoką skutecznością. Podczas pracy stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty. To pozwala nam osiągać efekty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista realizacji.

Prace antykorozyjne na wysokości, to skuteczny i ekonomiczny sposób na długotrwałe zabezpieczenie każdego typu obiektu.

Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne stali

Skuteczność zabezpieczenia antykorozyjnego stali zależy nie tylko od jakości zastosowanych preparatów, ale także techniki wykonania prac. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy mają na koncie wiele tego typu realizacji. Nie obawiamy się trudnych zleceń oraz nietypowych konstrukcji. Duża staranność i działanie według ściśle określonego protokołu minimalizuje ryzyko błędów podczas przygotowania powierzchni. To sprawia, że zabezpieczenie antykorozyjne stali jest trwałe i pozbawione słabych punktów. W oczywisty sposób przekłada się ono na trwałość powłoki ochronnej.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. To pozwala nam dobrać optymalną technikę pracy oraz preparaty, które w danym przypadku zapewnią maksymalną skuteczność. Podczas realizacji zlecenia dbamy przede wszystkim o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. W ten sposób minimalizujemy ryzyko wypadku. Działanie według ściśle określonego planu zapewnia sprawne zabezpieczenie antykorozyjne stali.

Wybierz specjalistów z bogatym portfolio i zadbaj o optymalny poziom ochrony dla każdego typu konstrukcji.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI