ILUMINACJE ŚWIĄTECZNE

Specjalistyczne iluminacje świąteczne

Od wielu lat wykonujemy w okresie świątecznym iluminacje świąteczne obiektów handlowych i usługowych.

W 2012 roku wykonaliśmy dla naszego stałego klienta montaże w największych centrach handlowych  w Łodzi i województwie Łódzkim.

Iluminacje świąteczne

Boże Narodzenie i Nowy Rok to wyjątkowy okres, w którym bardziej niż kiedykolwiek cieszymy się świetlnymi dekoracjami. Pojawiają się one nie tylko w domach prywatnych, ale też w przestrzeni publicznej, sklepach, galeriach handlowych, lokalach usługowych. W kolorowych lampkach skąpane są wieże ratuszowe, choinki na miejskich placach czy uliczne latarnie. Niemal wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe, ludzie – za naszym pośrednictwem – wieszają efektowne dekoracje.

Wspieramy wszystkim, którym zależy na udekorowaniu przestrzeni świątecznymi iluminacjami. W przedświątecznej gorączce i z myślą o tym, aby wyróżnić się na tle innych nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Do prac na wysokościach zatrudnij specjalistów SAH. Mamy uprawnienia alpinistyczne, działamy zgodnie z zasadami BHP i terminowo wykonujemy powierzone nam zadania. Efekty współpracy z nami na pewno będą spektakularne!

Montaż dekoracji świątecznych

Aby dekoracje świąteczne mogły rozbłysnąć w całej swojej krasie i okazałości, powinny zostać odpowiednio zamontowane i wyeksponowane. Zazwyczaj miejscem ich montażu są witryny sklepowe, sklepienia pod sufitami, latarnie, balustrady i inne znajdujące się nad ziemią. Jak bezpiecznie do nich dotrzeć? Przy pomocy naszej wykwalifikowanej ekipy ze sprzętem i akcesoriami do prac na wysokościach.

Zapraszamy do współpracy przy montażu dekoracji świątecznych. W SAH:

  • realizujemy proste zlecenia i bardziej skomplikowane zadania,
  • pracujemy na wysokościach, korzystając z technik alpinistycznych,
  • przestrzegamy zasad BHP i najlepszych, wypracowanych przez lata standardów jakości.

Chcesz zainstalować iluminacje świąteczne w swoim domu, miejscu pracy lub przestrzeni publicznej? Pamiętaj, aby z wyprzedzeniem zarezerwować termin, bo z racji wielu zajęć nasz grafik przed Bożym Narodzeniem szybko się zapełnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeprowadzili prace jeszcze jesienią, a nawet latem. Zapraszamy do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI