EKIPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Kim Jesteśmy?

Firma Safety At Height powstała w 2008 roku. Zrodziła się z pasji do gór i adrenaliny jaką daje wysokość. Od samego początku istnienia zajmowaliśmy się pracami wysokościowymi gdzie wykorzystuje się techniki linowe.

W miarę upływu lat i poprzez zwiększanie liczby klientów w 2015 roku firma przeszła reorganizację której efektem było otwarcie dodatkowych działów co pozwoliło poszerzyć ofertę dla naszych klientów. Obecnie realizujemy projekty związane z pracami wysokościowymi, szkoleniami wysokościowymi, sprzedażą sprzętu do pracy na wysokości, wynajmem sprzętu do pracy w strefach zagrożenia wybuchem (EX) oraz projektowaniem i wykonywaniem specjalistycznych konstrukcji stalowych.

Obecnie firma współpracuje z klientami polskimi jak i zagranicznymi realizując zarówno proste zlecenia jak również duże projekty wymagające specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w branży. Kompleksowa obsługa klienta, rzetelność, terminowość, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz niekwestionowana jakość świadczonych usług powoduje, że firma SAH jest godnym partnerem do współpracy.

 

Na rynku od 2008r

Jesteśmy firmą działającą od 2008 roku która zajmuje się Specjalistycznymi Pracami Wysokościowymi.Jako nie liczni z firm wysokościowych posiadamy DYPLOM PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Naszym priorytetem jest profesjonalne i bezpiecznie podejście do wykonywanych prac, nie zapominając o terminach oraz jakości wykonywanego zlecenia.

Konsulting, Szkolenia

Ponad to zajmujemy się konsultingiem do spraw bezpieczeństwa na wysokości, szkoleniami do prac wysokościowych, szkoleniami BHP,szkoleniami z pierwszej pomocy. Na bieżąco wykonujemy zlecenia dla naszych klientów począwszy od mycia okien, montażu reklam wielkoformatowych, odśnieżania dachów, po montaż iluminacji świątecznych,malowania elewacji kończąc na montażach elektrowni wiatrowych oraz budowaniu stacji bazowych telefonii komórkowych.

Doświadczony zespół

Dzięki temu, że nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników wysokościowych, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na czas i z odpowiednią jakością.
Zapraszamy do współpracy
Safety At Height Prace Wysokościowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAZWOŃ DO NAS

605 588 519

 Dodatkowy numer kontaktowy
696 437 007

NAPISZ DO NAS

biuro@saheight.pl