Firma Alpinistyczna Kraków

Usługi alpinistyczne oraz prace wysokościowe – Kraków i okolice

Firma Saheight realizuje zlecenia na prace wysokościowe. Zasięgiem działania obejmujemy Kraków i okoliczne miejscowości. W branży usług alpinistycznych działamy od 2008 roku. Tworzymy zgrany zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach. Podczas realizacji zleceń dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych systemów asekuracji.

Nasza firma oferuje zróżnicowane prace alpinistyczne realizowane na silosach, halach, masztach, słupach magazynach, stalowych wieżach i zbiornikach. Wykonujemy czyszczenie obiektów, zabezpieczenia antykorozyjne oraz malowanie konstrukcji stalowych. Korzystamy z najlepszych środków o wysokiej skuteczności. Zajmujemy się również montażem reklam oraz iluminacji świątecznych. Przed malowaniem przygotowujemy powierzchnię, usuwając z niej ogniska korozji. Jako doświadczona firma alpinistyczna podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Restrykcyjnie przestrzegamy ustalonego z klientem harmonogramu. Bogate portfolio jest najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji.

Uzupełnieniem naszej oferty są szkolenia alpinistyczne i budowlane. Ich zakres możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenia organizujemy na terenie Poznania i okolic. Wykonujemy również okresowe przeglądy sprzętu alpinistycznego.

Potrzebujesz firmy, która świadczy profesjonalne usługi alpinistyczne na terenie Poznania? Zapewnimy Ci fachowe doradztwo oraz sprawną realizację zlecenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI