Czyszczenie obiektów

Mycie okien i czyszczenie obiektów na wysokości

Zajmujemy się czyszczeniem obiektów przemysłowych i konstrukcji stalowych. Prace czyszczące polegają na odkurzaniu pyłów łatwopalnych lub myciu konstrukcji środkami chemicznymi. Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszynowym w tym również sprzętem do stref zagrożonych wybuchem oraz odpowiednimi środkami chemicznymi.

W zakres naszych usług wchodzi również mycie okien z użyciem technik linowych. Co roku dla naszych klientów myjemy tysiące metrów powierzchni szklanych. Wszystkie mycia okien są wykonywane z użyciem wysokiej klasy środków czyszczących.

Profesjonalne czyszczenie konstrukcji

W trakcie realizacji każdego zlecenia przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. Duże doświadczenie oraz kwalifikacje alpinistyczne pomagają nam w realizacji najbardziej wymagających zadań. Gwarantujemy wysoką skuteczność niezależnie od wielkości, rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Dokładność w połączeniu z zastosowaniem najlepszych środków zapewnia długotrwały efekt. To przekłada się na obniżenie kosztów utrzymania danej konstrukcji.

Alpinistyczne mycie okien to skuteczny sposób na utrzymanie całych obiektów w perfekcyjnym stanie wizualnym.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kompleksowe czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych

Czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych przebiega według ściśle określonego harmonogramu. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego projektu. Duże zróżnicowanie konstrukcji stalowych wymaga odpowiedniego przygotowania jeszcze przed rozpoczęciem prac. Harmonogram działań konsultujemy ze zleceniodawcą. Analizujemy typ budowli, rodzaj materiału oraz stan techniczny obiektu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zaplanować skuteczne czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych.

Dużym atutem naszej oferty jest różnorodność obsługiwanych obiektów. Usuwamy oznaki korozji z konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń przemysłowych, hal, budynków, słupów wysokiego napięcia, wież stalowych, masztów radiowych i telewizyjnych oraz metalowych zbiorników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i realizację wymagających projektów.

Wszystkie prace wykonujemy w sposób staranny i kompleksowy. Metody i środki używane podczas czyszczenia dostosowujemy do typu konstrukcji, rodzaju i wielkości zabrudzeń. Dobieramy preparaty, które gwarantują wysoką skuteczność i dają długotrwały efekt. Używamy zaawansowanych narzędzi oraz sprzętu do prac wysokościowych. To pozwala nam połączyć dobre tempo z dużą efektywnością wykonywanych zadań. Dokładne przygotowanie powierzchni sprawia, że efekt końcowy malowania jest trwalszy i efektowny wizualnie. To z kolei obniża przyszłe koszty konserwacji obiektu.

Do malowania konstrukcji stalowych używamy starannie wyselekcjonowanych farb i lakierów. Mają one doskonałe właściwości kryjące. Trwała powłoka skutecznie chroni powierzchnię przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Podczas wyboru środka kryjącego bierzemy pod uwagę rodzaj i lokalizację konstrukcji oraz oddziałujące na nią czynniki.

Profesjonalne czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych to sposób na poprawę estetyki oraz utrzymanie ich powierzchni w idealnym stanie. Wykonując kompleksową konserwację, zapobiegamy powiększaniu ognisk korozji i osłabieniu elementów konstrukcyjnych danego obiektu.