Czyszczenie obiektów

Mycie okien i czyszczenie obiektów na wysokości

W trakcie realizacji każdego zlecenia na mycie szyb na wysokości przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. Duże doświadczenie w profesjonalnym myciu okien oraz kwalifikacje alpinistyczne pomagają nam w realizacji najbardziej wymagających zadań. Gwarantujemy wysoką skuteczność wysokościowego mycia okien niezależnie od wielkości, rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Dokładność w połączeniu z zastosowaniem najlepszych środków zapewnia długotrwały efekt po myciu szklanych balustrad, okien oraz fasad. To przekłada się na obniżenie kosztów utrzymania danej konstrukcji.

BEZPŁATNA WYCENA

Alpinistyczne mycie okien to skuteczny sposób na utrzymanie całych obiektów w perfekcyjnym stanie wizualnym. Jako firma myjąca okna polecamy nasze usługi w zakresie:

  • mycia na wysokościach fasad,
  • czyszczenia okien również tych, mocno zabrudzonych,
  • czyszczenia elewacji szklanych,
  • mycia szklanych balustrad,
  • mycia witryn sklepowych,
  • mycia dużych okien,
  • mycia okien na wysokościach również w miejscach o utrudnionym dostępie.

Skorzystaj z doświadczenia firmy sprzątającej. Mycie okien to jedna z naszych specjalizacji – zleć nam mycie okien na wysokości w Łodzi lub okolicach miasta.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kompleksowe czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych

Czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych przebiega według ściśle określonego harmonogramu. Jako doświadczona firma do mycia okien, jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego projektu. Duże zróżnicowanie konstrukcji stalowych wymaga odpowiedniego przygotowania jeszcze przed rozpoczęciem prac. Harmonogram działań konsultujemy ze zleceniodawcą. Analizujemy typ budowli, rodzaj materiału oraz stan techniczny obiektu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zaplanować skuteczne czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych. Na zakończenie oferujemy mycie elewacji szklanych i mycie szyb na wysokościach, jeśli doszło do ich zabrudzenia.

Dużym atutem naszej oferty jest różnorodność obsługiwanych obiektów. Usuwamy oznaki korozji z konstrukcji stalowych, maszyn, urządzeń przemysłowych, hal, budynków, słupów wysokiego napięcia, wież stalowych, masztów radiowych i telewizyjnych oraz metalowych zbiorników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i realizację wymagających projektów.

Wszystkie prace wykonujemy w sposób staranny i kompleksowy. Metody i środki używane podczas czyszczenia, podobnie jak środki preparaty do czyszczenia elewacji szklanych i mycia okien wysokościowego dostosowujemy do typu konstrukcji, rodzaju i wielkości zabrudzeń. Dobieramy preparaty, które gwarantują wysoką skuteczność i dają długotrwały efekt. Używamy zaawansowanych narzędzi oraz sprzętu do prac wysokościowych. To pozwala nam połączyć dobre tempo z dużą efektywnością wykonywanych zadań. Dokładne przygotowanie powierzchni sprawia, że efekt końcowy malowania jest trwalszy i efektowny wizualnie. To z kolei obniża przyszłe koszty konserwacji obiektu.

Do malowania konstrukcji stalowych używamy starannie wyselekcjonowanych farb i lakierów. Mają one doskonałe właściwości kryjące. Trwała powłoka skutecznie chroni powierzchnię przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Podczas wyboru środka kryjącego bierzemy pod uwagę rodzaj i lokalizację konstrukcji oraz oddziałujące na nią czynniki.

Profesjonalne czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych to sposób na poprawę estetyki oraz utrzymanie ich powierzchni w idealnym stanie. Wykonując kompleksową konserwację, zapobiegamy powiększaniu ognisk korozji i osłabieniu elementów konstrukcyjnych danego obiektu.