Firma Alpinistyczna Radom

Kompleksowe usługi alpinistyczne – Radom i okolice

Saheight to doświadczona firma alpinistyczna działająca na rynku od 2008 roku. Wykonujemy prace wysokościowe dla klientów Radomia i okolic. Długa lista realizacji jest najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji. Tworzymy dobrze rozumiejący się zespół, który nieustannie podnosi swoje umiejętności. Wykonując usługi alpinistyczne, używamy wysokiej klasy systemów asekuracyjnych. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Działamy zgodnie z zatwierdzonym przez klienta harmonogramem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństw i rzetelne wykonanie zadania.

Dla zleceniodawców z Radomia i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje malowanie konstrukcji stalowych, czyszczenie i zabezpieczanie antykorozyjne obiektów. Podczas pracy używamy sprawdzonych środków i farb. Technikę aplikacji farby dobieramy pod kątem specyfiki danej konstrukcji. Przed rozpoczęciem malowania oczyszczamy całą powierzchnię z zabrudzeń i ognisk korozji. Zachowanie najwyższej staranności pozwala nam uzyskać długotrwały efekt. Prace alpinistyczne wykonujemy na słupach, masztach, halach, magazynach, silosach, stalowych wieżach i budynkach przemysłowych. Oferujemy także montaż reklam oraz iluminacji świątecznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem podczas szkoleń budowlanych i alpinistycznych organizowanych w Radomiu. Ich zakres możemy dostosować do potrzeb klienta. Wykonujemy także okresowe przeglądy sprzętu alpinistycznego.

Chcesz zlecić prace wysokościowe? Potrzebna Ci sprawdzona firma alpinistyczna? Wykonamy powierzone zlecenie w sposób rzetelny i terminowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI