SZKOLENIA BUDOWLANE

Szkolenia budowlane do prac na wysokości

Szkolenie tego typu skierowane jest dla pracowników, którzy do stanowiska pracy docierają po drabinach, konstrukcjach kratowych, rusztowaniach itp.

W takich przypadkach sprzęt zabezpieczający stosowany jest jedynie do asekuracji pracy w podparciu lub do ewakuacji w przypadku wystąpienia zagrożenia.

Szkolenia z zakresu dostępu budowlanego są typowe dla pracowników elektroenergetyki, energetyki, telekomunikacji, przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

Program szkolenia każdorazowo dopasowywany jest do potrzeb klienta.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szkolenia budowlane

Praca na wysokościach, wymagająca zastosowania specjalistycznego sprzętu, oznacza też konieczność uzupełnienia wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat procesu. Przeprowadzane przez nas szkolenia budowlane są adresowane do osób, które na co dzień korzystają z drabin, rusztowań oraz podnośników, ale nie tylko. Wszyscy, którym zależy na zapewnieniu sobie stabilnych, komfortowych warunków pracy, powinni zainteresować się udziałem w szkoleniach budowlanych organizowanych przez praktyków z firmy SAH.

Dla kogo są szkolenia budowlane?

Osoby pracujące na wysokości to grupa, dla której indywidualnie opracowujemy szkolenia budowlane. Prowadzimy zajęcia dla mniejszych i większych zespołów z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb oraz charakteru codziennych zadań. Koncentrujemy się na czekających ich wyzwaniach i trudnościach, wszystko po to, aby absolwenci byli w pełni świadomi swojej sytuacji i gotowi do realizowania prac w sposób maksymalnie bezpieczny.

Na szkolenia budowlane zapraszamy pracowników:

  • elektroenergetyki,
  • energetyki,
  • telekomunikacji,
  • przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

Przedstawiciele tych zawodów maja nieco inne potrzeby, wynikające z charakteru ich pracy. Dlatego zawsze w indywidualny sposób opracowujemy plan szkoleń, składających się z części praktycznej oraz teoretycznej.

 

Cele i założenia szkoleń budowlanych

Celem szkoleń budowlanych jest dostarczenie pracującym na wysokościach niezbędnej wiedzy oraz narzędzi potrzebnych do realizowania zadań. Tam, gdzie praca przebiega z użyciem sprzętu zabezpieczającego i wymagana jest asekuracja, trzeba przygotować się na różne sytuacje. Kurs pozwoli rozszerzyć kompetencje, uaktualnić wiedzę na temat procedur obowiązujących w firmie i przepisów BHP. W ten sposób pracownicy będą przygotowani na różne scenariusze, w tym także takie, zakładające konieczność ewakuacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie przedstawimy je podczas osobistego spotkania lub rozmowy telefonicznej.