Przeglądy sprzętu

Przeglądy sprzętu do pracy na wysokości

Oferujemy Państwu usługę polegającą na wykonywaniu corocznych przeglądów sprzętu do pracy na wysokości.

Zgodnie z przepisami oraz zaleceniami producentów sprzętu do pracy na wysokości powinien co 12 miesięcy zostać poddany przeglądowi okresowemu.

Taki przegląd może wykonać producent sprzętu lub autoryzowana firma zewnętrzna. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak Petzl, Singing rock i Protekt. 

W ramach usługi przeglądu otrzymują Państwo nie tylko sam przegląd sprzętu ale również raport po przeglądzie oraz coroczną informację o zbliżającym się terminie kolejnego przeglądu sprzętu.

Przeglądu wykonujemy w siedzibie naszej firmy w Łodzi lub w siedzibie klienta.

 Systemy asekuracji dachowej – serwis i konserwacja sprzętu

Dużym atutem naszej firmy są wysokie kwalifikacje pracowników oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji dotychczasowych zleceń. Jesteśmy świadomi, że od jakości i dokładności przeglądu zależy nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy na wysokości. Serwisujemy różne systemy asekuracji dachowej. Przeglądy wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta. Stosujemy wyłącznie atestowane środki oraz części zamienne. Serwis wykonany przez autoryzowaną firmę pozwala zachować fabryczne parametry sprzętu do pracy na wysokości. Regularne przeglądy zwiększają bezpieczeństwo i mają bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji systemu asekuracji dachowej. Kontrola sprzętu do pracy na wysokości pozwala nam stwierdzić jego zgodność z obowiązującymi normami i przepisami. Sprawne i bezpieczne systemy asekuracji dachowej mają wpływ na budowanie wizerunku firmy, jako profesjonalisty w danej dziedzinie. Regularny serwis wykonany przez naszą firmę gwarantuje optymalne przygotowanie Państwa sprzętu do realizacji kolejnych zleceń.

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI