Prace Wysokościowe 

Kompleksowe prace wysokościowe

Nasza firma realizuje zlecenia na kompleksowe prace alpinistyczne. Duże doświadczenie, najlepszy sprzęt oraz przygotowanie merytoryczne to elementy, które mają bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych usług. Prace na wysokościach realizujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Systemy asekuracji stanowią duże wsparcie podczas wykonywania najtrudniejszych zadań. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszych pracowników, ale także o ochronę osób postronnych. Stosujemy wewnętrzne procedury, które zwiększają efektywność pracy oraz podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas realizacji zlecenia.

Każdy alpinista przemysłowy będący członkiem naszego zespołu przechodzi regularne szkolenia podnoszące umiejętności i poszerzające dotychczasową wiedzę. Dzięki okresowym przeglądom sprzętu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podczas realizacji zleceń obejmujących czyszczenie obiektów, zabezpieczenie antykorozyjne i malowanie wykorzystujemy najlepszej jakości preparaty. W ten sposób znacząco podnosimy jakość pracy oraz trwałość uzyskanych efektów.

Prace wysokościowe na terenie całego kraju

Safety at Height wykonuje zlecenia na terenie całego kraju. Doświadczony zespół alpinistów przemysłowych ma na koncie realizacje w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Łódź i Rzeszów. Zasięgiem działania obejmujemy również cały Śląsk.

Powierzone prace wykonujemy na różnego rodzaju obiektach. Są to najczęściej  silosy, stalowe wieże, maszty, zbiorniki, hale i budynki przemysłowe. Każde zlecenie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz starannego zaplanowania kolejnych etapów. Indywidualne podejście pomaga nam w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań. W ten sposób możemy znacząco skrócić czas realizacji zadania przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Wykonując prace wysokościowe, dbamy przede wszystkim o jakość, terminowość oraz bezpieczeństwo. Wiedza, doświadczenie i konsekwencja pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty prac alpinistycznych, która obejmuje:

 • montaż reklam,
 • iluminacje świąteczne,
 • zabezpieczenie antykorozyjne,
 • malowanie elewacji,
 • czyszczenie obiektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ANTYKOROZJA

CZYSZCZENIE,MYCIE

MONTAŻ REKLAM

ILUMINACJE

ODKURZACZE EX

SZKOLENIA

Ekipa do zadań specjalnych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Alpinizm przemysłowy

Usługi alpinizmu przemysłowego w Łodzi cieszą się dużą popularnością. Wynika to m.in. z faktu, że w miejskim krajobrazie pojawia się coraz więcej wieżowców i inwestycji związanych z pracą na wysokościach. Są to prace:

 • budowlane i remontowe,
 • utrzymanie czystości (mycie okien i fasad),
 • zakładanie, modernizowanie i naprawianie sieci energetycznych czy telekomunikacyjnych,
 • odświeżanie elewacji,
 • czyszczenie konstrukcji stalowych,
 • demontaże kominów, wymiany okien,
 • badania i inspekcje na wysokościach,
 • serwisowanie turbin wiatrowych,
 • montaż i demontaż reklam w formie billboardów,
 • zakładanie iluminacji świetlnych.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest bezpieczne i skuteczne realizowanie zadań przez naszych alpinistów. Nie działamy wyłącznie w Łodzi, ale jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z całej Polski.

Alpinizm w SAH

Alpinizm to jedna z naszych specjalizacji – zajmujemy się nim od lat. To oznacza, że mamy spore doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokościach, które wymagają zaopatrzenia w dobrej jakości sprzęt. Nasze zaplecze technologiczne jest stale kontrolowane. Mamy wyłącznie nowe, sprawne elementy asekuracyjne. Nasi pracownicy znają zasady BHP i stosują je na co dzień. Współpraca z nami oznacza dla Ciebie i Twojej firmy same korzyści:

 • terminową realizację prac z zakresu alpinizmu,
 • dostęp do wyspecjalizowanych usług,
 • wsparcie w wykonywaniu prac budowlanych, remontowych, porządkowych na wyższych kondygnacjach,
 • poprawę bezpieczeństwa na terenie obiektu,
 • szybszą realizację założonych celów,

Polecamy współpracę z nami zarówno na stałe, jak również czasowo. Wielu naszych klientów potrzebuje wsparcia okresowego np. przy montowaniu oświetlenia czy świetlnych iluminacji. Jeżeli szykujesz swój obiekt handlowy czy usługowy na nadejście świąt albo jesteś odpowiedzialny za dekorowanie elementów architektury miejskiej – skontaktuj się z nami.

Doświadczeni alpiniści – Łódź

Prace na wyższych kondygnacjach budynków, masztach czy zbiornikach wymagają odpowiedniego przygotowania. Tylko dzięki dobrym rozwiązaniom asekuracyjnym, a także doświadczeniu i wiedzy na temat przepisów BHP jesteśmy w stanie realizować powierzone zadania z maksymalnym zaangażowaniem oraz zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Jest to dla nas ważne, bo pozwala świadczyć usługi na wysokim światowym poziomie.

Zadzwoń po alpinistów, jeśli masz do wykonania prace w miejscach trudno dostępnych – tam, gdzie niemożliwe jest rozłożenie rusztowań czy zastosowanie drabin i podnośników koszowych. Zazwyczaj te ograniczenia występują w miastach, gdzie odległości między budynkami są niewielkie lub występują inne przeszkody logistyczne.

Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych ludzi. Zabezpieczamy miejsce prowadzenia prac, szczególnie gdy zajmujemy się demontażem elementów na wysokościach. Priorytetem jest szybkość, ale też ochrona obiektu i jego najbliższego otoczenia. Zapraszamy do kontaktu, gdy potrzebne Ci usługi z zakresu alpinizmu przemysłowego na terenie całej Polski!

Korespondencja

93-564 Łódź, ul. Wieniawskiego 40

Napisz do nas

Kontakt