Linowe systemy asekuracji

Linowe systemy asekuracji
Praca na wysokości wymaga nie tylko umiejętności i doświadczenia, ale przede wszystkim sprawdzonego i niezawodnego sprzętu. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty linowe systemy asekuracji. Duże zróżnicowanie dostępnych rozwiązań pozwala zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa na każdym etapie pracy. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań klientów. Proponujemy liny, z których może korzystać jednocześnie nawet do 5 osób. Oferujemy także pionowe systemy asekuracyjne przeznaczone do montażu na drabinach.
W naszym asortymencie dostępne są linowe systemy asekuracji dostosowane do różnego typu dachów. To znacznie ułatwia montaż oraz chroni poszycie przed uszkodzeniem. Wśród najbardziej popularnych należy wymienić systemy do dachów płaskich, metalowych z rąbkiem stojącym oraz konstrukcji wykonanych z blachy falistej. Oferujemy również liny asekuracyjne przeznaczone do montażu na dachach betonowych.
Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami. To daje gwarancję maksymalnej ochrony pracowników, a jednocześnie zapewnia komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8